Dietetyk czyli o mnie - Dieta Indywidualna - zdrowe i skuteczne odchudzanie

Idź do spisu treści

Menu główne:

Dietetyk czyli o mnie

Paulina Kłodzińska
Dietetyk

Absolwentka Collegium Medicum
im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy
Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, wydziału Nauk o Zdrowiu, specjalność Dietetyka.

Dietetyką i tematyką związaną
z prawidłowym odżywianiem zajmuję się już ponad 15 lat. Zawsze wkładam maksimum zaangażowania aby pomóc w sposób najlepszy i najbardziej skuteczny.

Swoje podejście do zdrowego żywienia opieram na naukowych podstawach, rzetelnych danych 
z renomowanych źródeł, specjalistycznej literaturze oraz własnej wiedzy i doświadczeniu. Stale kształcę swoje umiejętności i na bieżąco śledzę wszelkie nowinki z zakresu żywienia.

Prowadzenie Poradni to nie tylko moja praca ale także pasja. Radość z sukcesów moich Klientów przynosi mi ogromną satysfakcję i chęć do dalszego działania.

Sama staram się prowadzić zdrowy tryb życia i dobrze się odżywiać. Wszystkie pomysły na dania, które Państwu proponuję, najpierw samodzielnie przygotowuję. W ten sposób upewniam się, że są zdrowe i smaczne.


Zdobytą wiedzę przekazuję nie tylko moim Klientom ale także najbliższym i rodzinie. Jestem mamą 14 letniej księżniczki i 11 letniego małego odkrywcy :) Panie, które zdecydują się na dietę w czasie ciąży, okresie karmienia piersią lub chcą wrócić do figury sprzed ciąży mogą liczyć na rady teoretyczne jak i te praktyczne.

Korzystając z mojej pomocy w czasie odchudzania macie Państwo gwarancję indywidualnego traktowania. Każda dieta, w tym także jadłospis diety jest inny, w pełni dostosowany do Państwa indywidualnych preferencji smakowych, stanu zdrowia i trybu życia.

Indywidualny program żywieniowy opracowuję zgodnie z zaleceniami Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie.

Od 2009 roku prowadzę Poradnię Dietetyczną. Opracowuję indywidualne diety odchudzające i lecznicze. Współpracuję z portalami medycznymi udzielając porad eksperckich z zakresu dietetyki. Jestem autorem i współautorem artykułów promujących zdrowe odżywianie.

Prywatnie szczęśliwa mama :D


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego